Jakosc, Innowacyjnosc, Rzetelnosc
Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider

5.1 i 5.2 RPO

Pragniemy Państwa poinformować, iż w maju 2012 roku ruszy konkurs w ramach RPO WP działanie 5.1 i 5.2 na odnawialne źródła energii.
Czytaj wiecej

8.1 i 8.2 PO IG

Dofinansowanie do projektów polegających na świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym wytworzenie produktów cyfrowych niezbędnych do świadczenia tych usług.
Czytaj wiecej

1.4 RPO WP

W okresie wrzesień-październik 2012 roku ponownie ruszy jeden z najpopularniejszych konkursów wśród podlaskich przedsiębiorców w ramach RPO WP
Czytaj wiecej

 

WiecejMS PRIME – Twój partner w drodze do sukcesu !
 

Nasze Wartosci

“Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umiec ja stosowac”

Johann Wolfgang Goethe,

MSPrime - Marcin Szczebiot

Sukces firmy determinuje wiele czynników. Podstawą powodzenia firmy jest jej dostosowanie do nieustannie zmieniającego się otoczenia. Przyszłość firmy w dużej mierze jest uzależniona od możliwości pozyskania środków finansowych na inwestycje.

MS PRIME specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług doradczych w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, ze szczególnym naciskiem na dotacje z Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych. Główna działalność firmy opiera się na:

Doradztwie europejskim - kompleksowa dokumentacja związana z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej (od planowania, poprzez realizację, aż do rozliczenia projektów); - obsługa uzyskanego wsparcia unijnego (przygotowywanie wniosków o płatność, rozliczanie projektu);

Doradztwie gospodarczym - przygotowywanie studium wykonalności; - sporządzanie biznes planów; - sporządzanie analiz finansowo-ekonomicznych (niezbędnych w przypadku uzyskania kredytu, pożyczki itp.);

Szkoleniach - m.in. z zakresu sporządzania wniosków, konstruowania biznes planów, rozliczania dotacji unijnych, zarzadzania projektem.

Przed przystąpieniem do konkursu dokonujemy bezpłatnej analizy możliwości pozyskania dotacji w celu dopasowania i wyboru odpowiednich programów pomocowych do potrzeb i planów Klienta. Zapewniamy profesjonalną i stałą opiekę, obejmującą wszystkie etapy ubiegania się o dofinansowanie, w tym również związanych z wdrażanym projektem.

Cały proces ubiegania się o unijne wsparcie jest złożony. Wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu na przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, kompleksowości w działaniu i podejmowaniu decyzji, doświadczenia, zapoznanie się z szeregiem dokumentów (krajowych i unijnych), a także znajomości reguł runku funduszy unijnych. Potwierdzeniem skuteczności w pozyskiwaniu dofinansowania są nasi Klienci.

Wycena usług jest każdorazowo ustalana na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta i jest zależna m.in. od zakresu zleconych prac, rodzaju projektu, zakresu inwestycji etc.

Zapraszamy do współpracy